CY28354OXC-400T
Skyworks Solutions Inc.
Product No:
CY28354OXC-400T
Package:
48-SSOP
Batch:
Datasheet:
Description:
IC BUFF 4DDR DIMM 48SSOP
User Guide
Mfr Skyworks Solutions Inc.
PLL No
Input Clock
Output HCSL
Series -
Package Tape & Reel (TR)
Main Purpose Memory, DDR
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)
Product Status Obsolete
Frequency - Max 400MHz
Voltage - Supply 2.3V ~ 2.7V
Number of Circuits 1
Base Product Number CY28354
DigiKey Programmable Not Verified
Ratio - Input:Output 2:12
Operating Temperature 0°C ~ 85°C