DD15S1000X/AA
Positronic
Product No:
DD15S1000X/AA
Description:
CONN D-SUB HD RCPT 15POS CRIMP
Package Box
Features -
Product Status Active
Voltage Rating 300V
Number of Positions 15
Current Rating (Amps) 5A
Operating Temperature -55°C ~ 125°C