DD15S10JV5S
Positronic
Product No:
DD15S10JV5S
Description:
CONN D-SUB HD RCPT 15POS CRIMP
Package Box
Features Backshell, Cable Clamp, Mounting Hardware
Product Status Active
Voltage Rating 300V
Number of Positions 15
Current Rating (Amps) 5A
Operating Temperature -55°C ~ 125°C