DD15S10JVLX
Positronic
Product No:
DD15S10JVLX
Description:
CONN D-SUB HD RCPT 15POS CRIMP
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 239
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Package Box
Features Backshell, Cable Clamp, Mounting Hardware
Product Status Active
Voltage Rating 300V
Number of Positions 15
Current Rating (Amps) 5A
Operating Temperature -55°C ~ 125°C