DDMG24C7SJA197
ITT Cannon, LLC
Product No:
DDMG24C7SJA197
Description:
CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SLDR
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 2
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Package Bulk
Features Board Lock, Mounting Brackets, Shielded
Contact Form -
Contact Type Coax and Signal
Mounting Type Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Number of Positions 24 (17 + 7 Coax)
Current Rating (Amps) 5A, 7.5A
Operating Temperature -55°C ~ 125°C