DF1-10S-2.5R28(05)
Hirose Electric Co Ltd
Product No:
DF1-10S-2.5R28(05)
Description:
CONN SOCKET 10POS IDC 28AWG TIN
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 50
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Color Brown
Pitch 0.098" (2.50mm)
Series DF1
Package Bulk
Features Feed Through
Wire Type Discrete
Wire Gauge 28 AWG