DF1-4PD-2.5C
Hirose Electric Co Ltd
Product No:
DF1-4PD-2.5C
Description:
CONN HDR HSG 4POS 2.50MM
User Guide
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Note Contacts Not Included
Color Brown
Pitch 0.098" (2.50mm)