DF1-9S-2.5R28(05)
Hirose Electric Co Ltd
Product No:
DF1-9S-2.5R28(05)
Description:
CONN SOCKET 9POS IDC 28AWG TIN
User Guide
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Color Brown
Pitch 0.098" (2.50mm)
Series DF1
Package Bulk
Features Feed Through
Wire Type Discrete
Wire Gauge 28 AWG