DF11-28DS-2R26(05)
Hirose Electric Co Ltd
Product No:
DF11-28DS-2R26(05)
Description:
CONN RCPT 28POS IDC 26AWG TIN
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 80
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Color Black
Pitch 0.079" (2.00mm)
Series DF11
Package Bulk
Features Closed End
Wire Type Discrete
Wire Gauge 26 AWG
Row Spacing 0.079" (2.00mm)