DF13-40DS-1.25C(80)
Hirose Electric Co Ltd
Product No:
DF13-40DS-1.25C(80)
Description:
CONN RCPT HSG 40POS 1.25MM
User Guide
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Note Contacts Not Included
Color Beige
Pitch 0.049" (1.25mm)
Series DF13
Package Bulk
Features -
Row Spacing 0.049" (1.25mm)