DF13H-3S-1.25C
Hirose Electric Co Ltd
Product No:
DF13H-3S-1.25C
Description:
CONN RCPT HSG 3POS 1.25MM
User Guide
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Note Contacts Not Included
Color -
Pitch 0.049" (1.25mm)