DF19G-14S-1C(06)
Hirose Electric Co Ltd
Product No:
DF19G-14S-1C(06)
Description:
CONN PLUG HSG 14POS 1.00MM
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 300
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Note Contacts Not Included
Color Beige
Pitch 0.039" (1.00mm)