DF19G-20S-1SD
Hirose Electric Co Ltd
Product No:
DF19G-20S-1SD
Description:
CONN PLUG 20POS IDC 40AWG GOLD
User Guide
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Color Beige
Pitch 0.039" (1.00mm)
Series DF19
Package Bulk
Features -
Wire Type Ribbon Cable
Wire Gauge 40 AWG