DF19G-20S-1SD(06)
Hirose Electric Co Ltd
Product No:
DF19G-20S-1SD(06)
Description:
CONN PLUG 20POS IDC 40AWG GOLD
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 134
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Color Beige
Pitch 0.039" (1.00mm)
Series DF19
Package Bag
Features -
Wire Type Ribbon Cable
Wire Gauge 40 AWG