DF1B-2S-2.5R(16)
Hirose Electric Co Ltd
Product No:
DF1B-2S-2.5R(16)
Description:
CONN RCPT HSG 2POS 2.50MM
User Guide
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Note Contacts Not Included
Color Blue
Pitch 0.098" (2.50mm)