DF1BA-4DEP-2.5RC
Hirose Electric Co Ltd
Product No:
DF1BA-4DEP-2.5RC
Description:
CONN PLUG HSG 4POS 2.50MM
Color White
Pitch 0.098" (2.50mm)
Features -
Row Spacing 0.098" (2.50mm)
Fastening Type -
Number of Rows 2
Number of Positions 4
Operating Temperature -35°C ~ 85°C