DF22R-2S-7.92C
Hirose Electric Co Ltd
Product No:
DF22R-2S-7.92C
Description:
CONN RCPT HSG 2POS 7.92MM
User Guide
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Note Contacts Not Included
Color Black
Pitch 0.312" (7.92mm)