DF3-12S-2R26(05)
Hirose Electric Co Ltd
Product No:
DF3-12S-2R26(05)
Description:
CONN RCPT 12POS IDC 26AWG TIN
User Guide
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Color Black
Pitch 0.079" (2.00mm)
Series DF3
Package Bulk
Features Closed End
Wire Type Discrete
Wire Gauge 26 AWG