DF3-6S-2R28
Hirose Electric Co Ltd
Product No:
DF3-6S-2R28
Description:
CONN RCPT 6POS IDC 28AWG TIN
User Guide
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Color Black
Pitch 0.079" (2.00mm)
Series DF3
Package Tube
Features Closed End
Wire Type Discrete
Wire Gauge 28 AWG