DF33-10DS-3.3C
Hirose Electric Co Ltd
Product No:
DF33-10DS-3.3C
Description:
CONN RCPT HSG 10POS 3.30MM
User Guide
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Note Contacts Not Included
Color Natural
Pitch 0.130" (3.30mm)
Series EnerBee™ DF33
Package Bulk
Features -
Row Spacing 0.228" (5.80mm)