
Hirose Electric Co Ltd
Product No:
DFL75-2LPP-084N9D-A-150
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
CBL ASSY D.FL75 PLUG-PLUG 5.906"
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
14.801
14.801
10
13.1157
131.157
25
12.61144
315.286
50
12.10699
605.3495
100
11.43439
1143.439
250
10.425452
2606.363
500
9.752833
4876.4165
1000
8.945704
8945.704
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Hirose Electric Co Ltd |
| Color | Green |
| Style | D.FL75 to D.FL75 |
| Length | 5.906" (150.00mm) |
| Series | D.FL75 |
| Package | Bag |
| Features | - |
| Cable Type | 1.50mm OD Coaxial Cable |
| 1st Connector | D.FL75 Plug, Right Angle |
| 2nd Connector | D.FL75 Plug, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 12 GHz |
| Overall Impedance | 75 Ohms |
| 1st Contact Gender | Female |
| 2nd Contact Gender | Female |
| Ingress Protection | - |
| Base Product Number | DFL75 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |