DQ12AB6FF15Q
Banner Engineering Corporation
Product No:
DQ12AB6FF15Q
Package Bulk
Cable Length 5.906" (150.00mm)
Adjustment Type -
Sensing Distance 0.591" (15mm)
Voltage - Supply 10V ~ 30V
Connection Method Connector, M8
Ingress Protection IP67
Output Configuration Light-On
Operating Temperature -20°C ~ 55°C