ERWF451LGN183MFP0U
Chemi-Con
Product No:
ERWF451LGN183MFP0U
Description:
CAP ALUM 18000UF 20% 450V SCREW
Ratings -
Tolerance ±20%
Capacitance 18000 µF
Lead Spacing -
Product Status Active
Voltage - Rated 450 V
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Size / Dimension -
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -25°C ~ 85°C