
Panasonic Electronic Components
Product No:
ERZ-C32CK201W
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
VARISTOR 200V 25KA DISC 32MM
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
10.4975
10.4975
10
9.48765
94.8765
25
9.0459
226.1475
100
7.854505
785.4505
250
7.501504
1875.376
500
6.839601
3419.8005
1000
5.95707
5957.07
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Energy | 210J |
| Series | ZNR® |
| Package | Bulk |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package / Case | Disc 32mm, Formed Tabs |
| Product Status | Active |
| Current - Surge | 25 kA |
| Maximum AC Volts | 130 V |
| Maximum DC Volts | 170 V |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | ERZ-C32 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Max) | 225 V |
| Varistor Voltage (Min) | 185 V |
| Varistor Voltage (Typ) | 200 V |
| Capacitance @ Frequency | 5500 pF @ 1 kHz |