ERZ-C32CK821W
Panasonic Electronic Components
Product No:
ERZ-C32CK821W
Description:
VARISTOR 820V 25KA DISC 32MM
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 193
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Mfr Panasonic Electronic Components
Energy 545J
Series ZNR®
Package Bulk
Mounting Type Chassis Mount
Package / Case Disc 32mm, Formed Tabs
Product Status Active
Current - Surge 25 kA
Maximum AC Volts 510 V
Maximum DC Volts 670 V
Number of Circuits 1
Base Product Number ERZ-C32
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Max) 902 V
Varistor Voltage (Min) 738 V
Varistor Voltage (Typ) 820 V
Capacitance @ Frequency 1800 pF @ 1 kHz