
Panasonic Electronic Components
Product No:
ERZ-VF2M220
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
VARISTOR 22V 125A 2SMD JLEAD
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
1.368
1.368
10
1.22455
12.2455
25
1.16204
29.051
100
0.954655
95.4655
250
0.892354
223.0885
500
0.788595
394.2975
1000
0.622573
622.573
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Energy | 0.9J |
| Series | ZNR® |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Package / Case | 2-SMD, J-Lead |
| Product Status | Active |
| Current - Surge | 125 A |
| Maximum AC Volts | 14 V |
| Maximum DC Volts | 18 V |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | ERZ-VF2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Max) | 24 V |
| Varistor Voltage (Min) | 20 V |
| Varistor Voltage (Typ) | 22 V |