EZJ-S1VD182
Panasonic Electronic Components
Product No:
EZJ-S1VD182
Description:
VARISTOR 50V 0603
Payment:
In Stock : 44124
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Product Status Active
Maximum DC Volts 30 V
Number of Circuits 1
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Typ) 50 V
Capacitance @ Frequency 1800 pF @ 1 kHz