EZJ-Z1V650DA
Panasonic Electronic Components
Product No:
EZJ-Z1V650DA
Description:
VARISTOR 65V 5A 0603
Payment:
In Stock : 12178
Energy -
Series -
Product Status Active
Current - Surge 5 A
Maximum DC Volts 40 V
Number of Circuits 1
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Typ) 65 V
Capacitance @ Frequency 22 pF @ 1 MHz