FFA.0S.303.CLAL42
LEMO
Product No:
FFA.0S.303.CLAL42
Description:
CONN CIRC PLUG 3P GOLD SLDR CUP
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 8
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Shell Finish Chrome
Cable Opening 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm)
Base Product Number FFA
Number of Positions 3
Shell Size - Insert 303
Current Rating (Amps) 7A
Operating Temperature -55°C ~ 250°C