FFSD-25-D-30.50-01-N
Samtec Inc.
Product No:
FFSD-25-D-30.50-01-N
Usage -
Length 2.54' (774.70mm)
Series Tiger Eye™ FFSD
Package Bulk
Features Polarizing Key
Shielding Unshielded
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Cable Termination IDC
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)