FFSD-25-D-78.20-01-N
Samtec Inc.
Product No:
FFSD-25-D-78.20-01-N
Usage -
Length 6.52' (1.99m)
Shielding Unshielded
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Connector Type Socket to Socket
Cable Termination IDC
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)