FFSD-25-D-78.74-01-N
Samtec Inc.
Product No:
FFSD-25-D-78.74-01-N
.050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 95
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Usage -
Length 6.56' (2.00m)
Shielding Unshielded
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Connector Type Socket to Socket
Cable Termination IDC
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)