FFSD-25-S-14.85-01-N
Samtec Inc.
Product No:
FFSD-25-S-14.85-01-N
Shielding Unshielded
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Connector Type Socket to Cable
Cable Termination IDC
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)