FFTP-25-D-03.85-01-N-R
Samtec Inc.
Product No:
FFTP-25-D-03.85-01-N-R
.050 X .050 C/L TWISTED PAIR FEM
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 92
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Usage -
Length 0.321' (97.79mm, 3.85")
Shielding Unshielded
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Connector Type Socket to Socket, Reversed
Cable Termination IDC
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)