FGG.00.304.CLAD35Z
LEMO
Product No:
FGG.00.304.CLAD35Z
Description:
CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 555
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Shell Finish Chrome
Cable Opening 0.106" ~ 0.138" (2.70mm ~ 3.50mm)
Base Product Number FGG
Number of Positions 4
Shell Size - Insert 304
Current Rating (Amps) 2A
Operating Temperature -55°C ~ 250°C