FGG.0B.304.CLAD52
LEMO
Product No:
FGG.0B.304.CLAD52
Description:
CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 1282
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Shell Finish Chrome
Cable Opening 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Base Product Number FGG
Number of Positions 4
Shell Size - Insert 304
Current Rating (Amps) 7A
Operating Temperature -55°C ~ 250°C