FGG.0B.309.CLAD42
LEMO
Product No:
FGG.0B.309.CLAD42
Description:
CONN PLUG MALE 9P GOLD SLDR CUP
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 119
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Shell Finish Chrome
Cable Opening 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm)
Base Product Number FGG
Number of Positions 9
Shell Size - Insert 309
Current Rating (Amps) 2A
Operating Temperature -55°C ~ 250°C