
onsemi
Product No:
FXL4T245BQX
Manufacturer:
Package:
14-DQFN (3x2.5)
Batch:
-
Description:
IC TRANSLATION TXRX 3.6V 14DQFN
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
1.3965
1.3965
10
1.24735
12.4735
25
1.18408
29.602
100
0.90934
90.934
250
0.803586
200.8965
500
0.761311
380.6555
1000
0.592126
592.126
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | onsemi |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Input Type | - |
| Logic Type | Translation Transceiver |
| Output Type | 3-State |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 14-VFQFN Exposed Pad |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 1.1V ~ 3.6V |
| Number of Elements | 2 |
| Base Product Number | FXL4T245 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Supplier Device Package | 14-DQFN (3x2.5) |
| Current - Output High, Low | 12mA, 12mA |
| Number of Bits per Element | 4 |