
Harwin Inc.
Product No:
G125-22496F2-04-04-00
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CONN RCPT 4PWR + 4SIGNAL
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
16.0455
16.0455
10
13.9023
139.023
25
13.1765
329.4125
50
12.98555
649.2775
100
11.457855
1145.7855
250
10.693998
2673.4995
500
10.464858
5232.429
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Harwin Inc. |
| Color | Green |
| Pitch | 0.049" (1.25mm) |
| Series | Gecko MT Reverse Fix |
| Package | Bag |
| Features | Mating Flange, Polarizing Key |
| Row Spacing | 0.049" (1.25mm) |
| Contact Type | Female Socket |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Connector Type | Receptacle |
| Fastening Type | Screw Lock |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Contact Termination | Crimp |
| Insulation Material | Polyamide (PA4T), Nylon 4T |
| Number of Positions | 8 (4 + 4 Power) |
| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |