
Harwin Inc.
Product No:
G125-22496F3-02-04-00
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CONN RCPT 2PWR + 4SIGNAL
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
13.8225
13.8225
10
12.2531
122.531
25
11.7819
294.5475
50
11.3107
565.535
100
10.68237
1068.237
250
9.739818
2434.9545
500
9.111469
4555.7345
1000
8.357406
8357.406
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Harwin Inc. |
| Color | Green |
| Pitch | 0.049" (1.25mm) |
| Series | Gecko MT Reverse Fix |
| Package | Bag |
| Features | Mating Flange, Polarizing Key |
| Row Spacing | 0.049" (1.25mm) |
| Contact Type | Female Socket |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Connector Type | Receptacle |
| Fastening Type | Screw Lock |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Contact Termination | Crimp |
| Insulation Material | Polyamide (PA4T), Nylon 4T |
| Number of Positions | 6 (4 + 2 Power) |
| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |