
Harwin Inc.
Product No:
G125-22496F3-02-24-00
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CONN RCPT 2PWR + 24SIGNAL
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
14.2405
14.2405
10
12.6217
126.217
25
12.13644
303.411
50
11.65099
582.5495
100
11.003755
1100.3755
250
10.032836
2508.209
500
9.385544
4692.772
1000
8.608805
8608.805
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Harwin Inc. |
| Color | Green |
| Pitch | 0.049" (1.25mm) |
| Series | Gecko MT Reverse Fix |
| Package | Bag |
| Features | Mating Flange, Polarizing Key |
| Row Spacing | 0.049" (1.25mm) |
| Contact Type | Female Socket |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Connector Type | Receptacle |
| Fastening Type | Screw Lock |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Contact Termination | Crimp |
| Insulation Material | Polyamide (PA4T), Nylon 4T |
| Number of Positions | 26 (24 + 2 Power) |
| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |