
Harwin Inc.
Product No:
G125-3241096M1
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CONN PLUG HSG 10POS 1.25MM
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
8.132
8.132
10
7.3188
73.188
25
6.89472
172.368
50
6.71802
335.901
100
6.54113
654.113
250
5.833988
1458.497
500
5.480417
2740.2085
1000
4.843984
4843.984
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Harwin Inc. |
| Note | Contacts Not Included |
| Color | Green |
| Pitch | 0.049" (1.25mm) |
| Series | Gecko SL |
| Package | Bulk |
| Features | Threaded Inserts |
| Row Spacing | 0.049" (1.25mm) |
| Contact Type | Male Pin |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Connector Type | Plug |
| Fastening Type | Screw Lock |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | G125-324 |
| Contact Termination | Crimp |
| Insulation Material | Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free |
| Number of Positions | 10 |
| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |