
Harwin Inc.
Product No:
G125-3242696M5
Manufacturer:
Package:
-
Batch:
-
Description:
CONN PLUG HSG 26POS 1.25MM
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
12.6445
12.6445
10
11.20905
112.0905
25
10.77832
269.458
50
10.34702
517.351
100
9.772175
977.2175
250
8.909974
2227.4935
500
8.335129
4167.5645
1000
7.645324
7645.324
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | Harwin Inc. |
| Note | Contacts Not Included |
| Color | Green |
| Pitch | 0.049" (1.25mm) |
| Series | Gecko SL |
| Package | Bag |
| Features | Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key, Threaded Inserts |
| Row Spacing | 0.049" (1.25mm) |
| Contact Type | Male Pin |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Connector Type | Plug |
| Fastening Type | Screw Lock |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | G125-324 |
| Contact Termination | Crimp |
| Insulation Material | Polyamide (PA4T), Nylon 4T, Glass Filled, Halogen Free |
| Number of Positions | 26 |
| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |