GMK107BJ223KAHT
Taiyo Yuden
Product No:
GMK107BJ223KAHT
Description:
CAP CER 0.022UF 35V X5R 0603
Payment:
In Stock : 3862
Package Tape & Reel (TR)
Ratings AEC-Q200
Features -
Tolerance ±10%
Lead Style -
Capacitance 0.022 µF
Applications Automotive
Product Status Not For New Designs
Thickness (Max) 0.035" (0.90mm)
Voltage - Rated 35V
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Base Product Number GMK107B
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 85°C