
onsemi
Product No:
H11L1SVM
Manufacturer:
Package:
6-SMD
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
OPTOISO 4.17KV OPN COLL 6SMD
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
1.216
1.216
10
0.76855
7.6855
100
0.56848
56.848
500
0.522386
261.193
1000
0.430208
430.208
2000
0.4087
817.4
5000
0.399475
1997.375
10000
0.39026
3902.6
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | onsemi |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Data Rate | 1MHz |
| Input Type | DC |
| Output Type | Open Collector |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 6-SMD, Gull Wing |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 3V ~ 15V |
| Number of Channels | 1 |
| Base Product Number | H11L1 |
| Voltage - Isolation | 4170Vrms |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Inputs - Side 1/Side 2 | 1/0 |
| Rise / Fall Time (Typ) | 100ns, 100ns |
| Supplier Device Package | 6-SMD |
| Current - Output / Channel | 50 mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 30mA |
| Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) | 4µs, 4µs |
| Common Mode Transient Immunity (Min) | - |