
onsemi
Product No:
H11L1VM
Manufacturer:
Package:
6-DIP
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
OPTOISO 4.17KV OPN COLL 6DIP
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
1.1305
1.1305
10
0.7125
7.125
100
0.52744
52.744
500
0.484633
242.3165
1000
0.399114
399.114
2000
0.379164
758.328
5000
0.370604
1853.02
10000
0.362054
3620.54
25000
0.357694
8942.35
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | onsemi |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Data Rate | 1MHz |
| Input Type | DC |
| Output Type | Open Collector |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 6-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 3V ~ 15V |
| Number of Channels | 1 |
| Base Product Number | H11L1 |
| Voltage - Isolation | 4170Vrms |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Inputs - Side 1/Side 2 | 1/0 |
| Rise / Fall Time (Typ) | 100ns, 100ns |
| Supplier Device Package | 6-DIP |
| Current - Output / Channel | 50 mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 30mA |
| Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) | 4µs, 4µs |
| Common Mode Transient Immunity (Min) | - |