
TE Connectivity Passive Product
Product No:
H812K7BYA
Manufacturer:
Package:
Axial
Batch:
-
Description:
RES 12.7K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
1.672
1.672
10
1.482
14.82
50
1.24317
62.1585
100
1.075875
107.5875
500
0.765035
382.5175
1000
0.63594
635.94
5000
0.609644
3048.22
10000
0.595298
5952.98
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Series | Holco, Holsworthy |
| Package | Bulk |
| Features | Pulse Withstanding |
| Tolerance | ±0.1% |
| Resistance | 12.7 kOhms |
| Composition | Metal Film |
| Failure Rate | - |
| Power (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Package / Case | Axial |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm) |
| Base Product Number | H8 |
| Height - Seated (Max) | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | Axial |
| Temperature Coefficient | ±15ppm/°C |