
TE Connectivity Passive Product
Product No:
HBA22MFZRE
Manufacturer:
Package:
Radial Lead
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
RES 22M OHM 1% 0.4W RADIAL
Quantity:
Delivery:

Payment:
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
1
3.3915
3.3915
10
3.02765
30.2765
25
2.84544
71.136
40
2.603475
104.139
80
2.2401
179.208
230
1.93742
445.6066
500
1.75579
877.895
1000
1.543883
1543.883
5000
1.489391
7446.955
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.

| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Series | HB, CGS |
| Package | Tray |
| Features | High Voltage, Pulse Withstanding |
| Tolerance | ±1% |
| Resistance | 22 MOhms |
| Composition | Thick Film |
| Failure Rate | - |
| Power (Watts) | 0.4W |
| Package / Case | Radial |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 0.315" L x 0.102" W (8.00mm x 2.60mm) |
| Base Product Number | HBA |
| Height - Seated (Max) | 0.492" (12.50mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | Radial Lead |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |