HH18N3R3A500LT
Walsin Technology Corporation
Product No:
HH18N3R3A500LT
Description:
CAP CER 3.3PF 50V C0G/NP0 0603
Ratings -
Features High Q, Low Loss
Tolerance ±0.05pF
Lead Style -
Capacitance 3.3 pF
Product Status Active
Thickness (Max) 0.034" (0.87mm)
Voltage - Rated 50V
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C