HIF3BA-50D-2.54R(63)
Hirose Electric Co Ltd
Product No:
HIF3BA-50D-2.54R(63)
Description:
CONN SOCKET 50POS IDC 28AWG GOLD
Quantity:
Delivery:
Payment:
In Stock : 39
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Color Black
Pitch 0.100" (2.54mm)
Series HIF3B
Package Tray
Features Feed Through, Polarizing Key, Strain Relief
Wire Type Ribbon Cable
Wire Gauge 28 AWG
Row Spacing 0.100" (2.54mm)